batikent kombi servisi,

Batıkent Alarko Kombi Klima Servisi 250 01 04


BATIKENT  ALARKO KOMBİ SERVİSİ


Göktuğ Kombi servisi olarak cihazlarınızın bakım, onarım ve tamirini yapmaktayız. Kombilerinizin tam kapasite çalışması için düzenli ve periyodik bakımınızı yaptırmanız gerekmektedir. Ayrıca kombinizin sağlığı içinde bakım yaptırmak çok önemlidir.Kombiniz arızalandığında yedek parça temini yapılarak cihazın tamiri yapılabilmektedir. Müşterilerimizin tercih ettiği bütçede tamir işlemi yapılmaktadır.Batıkent demirdöküm kombi servisi olarak çalışanlarımız ile kaliteli bir hizmet anlayışında çalışmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Kombi servisi olarak sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için profesyonel ekipler ile çalışmaktayız. Yedek parça değişimini yaptığımızda parçalar garanti kapsamındadır. Kış aylarında soğuk havada kombinizden herhangi bir sorun yaşamamanız için kombinizin bakım ve onarım işini iyi bilen bir teknik servise yaptırmanız gerekmektedir.

Batıkent Alarko Teknik Servis

Ankara‘nin tüm bölgelerine verdigimiz teknik hizmet ile Alarko markali kombileriniz ile yasadiginiz her türlü sorun ile biz ilgileniyoruz.

Tecrübeli teknisyenlerimiz, garantili teknik servisimiz ve %100 müsteri memnuniyeti ilkemiz ile 7/24 sizlerin hizmetindeyiz.

Piyasanin cok altinda fiyatlarimiz ve güler yüzlü hizmet anlayisimiz sizlerin daimi rahatligi icin…

Ankara’nin her yerine 7/24 teknik destek için

(312) 250 01 04

Arayın