batikent kombi servisi,

Batıkent Vaillant Kombi Servisi 250 01 04

vaillant-250

BATIKENT VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ

 

            Kombinizin yıllık bakımı yaptırdınız mı? Kombiniz verimli çalışmıyor mu? Musluğu açtığınızda sıcak su gelmiyor mu? Bu sorulara cevabınız evet ise kombiniz için servis çağırmanız gerekmektedir. Kombi çalışma sistemini özetle anlatacak olursak kombiniz peteklerde bulunan suyu ısıtarak devir daim yapılmasını sağlar yani sıcak su evinizde bulunan tüm petekleri dolaştıktan sonra sıcaklığı düşer ve kombiye geri döner ısıtılan su aynı şekilde peteklere gönderilir. Tabiî ki kombi suyu doğalgaz kullanarak ısıtır. Eğer doğalgaz faturanız normalden yüksek geliyor ve buna rağmen ısınamıyorsanız bu kombinizde ya da peteklerinizde bir sorun olduğunu gösterir. Bu gibi durumlarda Batıkent Vaillant  kombi servisini arayarak kombinizin bakım ve onarımını 1 yıl garantili olarak yaptırabilirsiniz.

Batıkent Vaillant Teknik Servis

Ankara’nin tüm bölgelerine verdigimiz teknik hizmet ile Vaillant markali kombileriniz ile yasadiginiz her türlü sorun ile biz ilgileniyoruz.
Tecrübeli teknisyenlerimiz, garantili teknik servisimiz ve %100 müsteri memnuniyeti ilkemiz ile 7/24 sizlerin hizmetindeyiz.
Piyasanin cok altinda fiyatlarimiz ve güler yüzlü hizmet anlayisimiz sizlerin daimi rahatligi icin…
Ankara‘nin her yerine 7/24 teknik destek için
(312) 250 01 04

slide1-250
Arayın