batikent kombi servisi,

Batıkent Ferroli Kombi Klima Servisi 250 01 04

ferroli-250

BATIKENT FERROLİ KOMBİ SERVİSİ


Isınma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılamak amacı ile kullanmakta olduğunuz kombinizin elektrik fişi takılı olduğu halde, w otomat I konumunda olduğu halde, su basıncı göstergesi 1-1.5 bar arasında olduğu halde, faz ve nötr yanlış bağlanmamış ise, kombiye gaz gelmiyorsa, kombi çalışıyor yalnız petekler ısınmıyorsa, sıcak su musluğu açıldığı halde kombi çalışmıyorsa, kombi ısındıkça gürültü çıkarıyorsa, kombi ısındıkça tesisattaki su basıncı artıyorsa, kombi çalışıyorken suyun birden çok sıcak olması gibi arızlar söz konusuysa Batıkent ferroli kombi servisimizi arayarak anında çözümle sorunlarınızı gideriyoruz. Kombilerinizin yıllık bakımlarını yaptırarak yukarıda belirttiğimiz sorunları yaşamanızın olasılıkları en az seviyeye inmektedir. Bu sorunlar kombinizin yıllık bakımları esnasında önden fark edilerek arızalar giderilir ve ileride bu sorunlarla karşılaşmazsınız.

Batıkent Ferroli Teknik Servis

Ankara’nin tüm bölgelerine verdigimiz teknik hizmet ile Ferroli markali kombileriniz ile yasadiginiz her türlü sorun ile biz ilgileniyoruz.

Tecrübeli teknisyenlerimiz, garantili teknik servisimiz ve %100 müsteri memnuniyeti ilkemiz ile 7/24 sizlerin hizmetindeyiz.

Piyasanin cok altinda fiyatlarimiz ve güler yüzlü hizmet anlayisimiz sizlerin daimi rahatligi icin…

Ankara’nin her yerine 7/24 teknik destek için

(312) 250 01 04


slide1-250

Arayın